1 / 3
KAUC LEZAJ DUSECI
1 €
03.09.2022 12:24

Пробиштип

Kauc 2 br x 500 den
Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den
Duseci 90 x 190 cm 2 x 1000 den

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам