PLAC VO M.V MARICANSKI DOL
1 €
28.09.2021 16:02

Пробиштип

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA PLAC SO POVRSHINA OD 1500-1700M2 VO MV MARICANSKI DOL, POGODNO MESTO ZA VIKENDICA, NA 150-200M OD GLAVNIOT PAT. CENA PO DOGOVOR, POVOLNA.

INFO NA: 070/757/299

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070877108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам