Korija vo s.Dobrevo (Solishte)
1 €
21.09.2021 20:09

Пробиштип

Квадратура:

9350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava korija vo S.Dobrevo vo m.v Solishte so povrshina od 9350m2. Cena povolna po dogovor.

INFO NA: 070/757/299

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070877108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам