Lojze vo s.DObrevo
1 €
Цената не е фиксна
21.09.2021 20:07

Пробиштип

Квадратура:

1794 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lojze vo atar na selo Dobrevo ogradeno so betonski stolbovi i zica. 1794m2 cena povolna.

Info na: 070/757/299

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070877108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам