1 / 1
Се продаваат комода и масичка
4.500 МКД
Цената не е фиксна
04.06.2022 16:31

Кисела Вода / Скопје

Се продава комода за телевизор (димензија за комода 160*54*58)

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
77593399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам