1 / 1
Novi M2 to PCI-E / M.2 to PCIE (rig,риг,рејзер,rejzer,riser)
350 МКД
Цената не е фиксна
10.04.2022 15:24

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam M.2 to PCIE novi 350 denari parce. Za pogolema kolicina cenata e druga.
Kabelot za napojuvanje shto e na slikata za niv nema potreba da se koristi.

Nemam rejzeri i rigovi.

077-742-205 Bobi

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Oglasuvach
Потврден огласувач
....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам