1 / 3
Se prodava komoda I masicka
16.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 20:03

Гостивар / Гостивар

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
070803297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам