1 / 4
Se iznajmuva vila vo Mavrovo
1 €
02.09.2021 17:58

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

80 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se iznajmuva vila vo Mavrovo vo blizina na kampot povise info na 078 373 883

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Jakov
Потврден огласувач
078373883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам