1 / 1
16" 5X120 RIAL GERMANY BMW/OPEL/TRANSPORTER KAKO NOVI
200 €
Цената е фиксна
11.06.2022 09:51

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

16"5X120 BMW/OPEL/TRANSPORTER RIAL GERMANY KAKO NOVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

PROMOTOR
Потврден огласувач
075299956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам