1 / 1
Bebesko krevetce sto se pakuva
3.000 МКД
20.01.2023 03:32

Кисела Вода / Скопје

Se prodava detsko (bebesko ) krevetce na dve nivoa, koe se pakuva vo kuferce. Zgodno za patuvanje, a moze da se koristi i kako ogradica za igranje.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Aне
Потврден огласувач
078477389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам