1 / 10
Se prodava Mercedes s320 cdi 2004
По Договор
14.05.2022 20:19

Пробиштип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes s320cdi 2004, top sostojba, full oprema, se ispravno na nego, napraen mal servis i srvis na menjac.
Kolata e vo top sostojba, prednica, zadnica se stegnato kako sto treba, vredi da se vidi i proba.
Moze zamena za bmw e60, mercedes w211-210, audi a6 c6.
Info za cena i podetalni informacii:
071-586-306 moze i na viber i whatsapp
072-570-018

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
071586306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам