1 / 7
Продавам Touareg
19.000 €
Цената не е фиксна
22.05.2022 12:02

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

3.0 245 ps
8 BRZINI AVTOMATSKI MENUVAC
2011 GOD
159.000 KM
BI XENON LED SVETLA
PARKING SENZORI
19” ALU BANDASI
PANORAMEN KROV
NAVIGACIA NA TOUCH
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
CRN KROV
BLIND SPOT ASSIST
MULTIMEDIA
REZERVNA GUMA
EDINSTVENA MANA E STO NE RABOTI TEMPOTATOT,TREBA DA SE KALIBRIRA
KOLATA E NA MK TABLICI
MOZE ZAMENA SAMO ZA NESTO POSKAPO SO REALNI CENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
071227453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам