1 / 2
Dell latitude E6420 so i5
7.500 МКД
Со вклучен ДДВ
25.07.2022 10:09

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Odlicno socuvan lap top so aluminiumsko kukiste lesno prenosliv Dell Latitude E6420 so i5 procesor na 2,4 ghz so 4 gb ram i 500 gb hdd so 14,1 led displej

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
071304136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам