1 / 8
Asus R540S
8.000 МКД
Цената не е фиксна
11.08.2022 14:41

Куманово / Куманово

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e kako nov .. 2pati vklucen.. baterijata drzi 3saata. So licenciran windows.donesen e od usa. ili moze zamena za samsung A52 so moja doplata.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bk
Потврден огласувач
071260889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам