Plac za kuka vo centar na Probistip
25 €
22.08.2021 12:44

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац за куќа во центар на Пробиштип со платени комуналии.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
078271039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам