1 / 3
Huawei mate 20 lite
6.500 МКД
21.08.2021 16:38

Пробиштип

Марка:

Huawei

Модел:

mate 20 lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

super socuvan bez mana Huawei mate 20 lite so 4G /64G so dve zadni i dve predni kameri

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
071356076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам