1 / 2
Regal za dnevna soba
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.04.2022 10:11

Охрид / Охрид

Продавам половен но одлично зачуван Регал за во дневна соба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
071757670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам