1 / 1
Vrati nadvoresni vlezni
100 €
Цената е фиксна
07.05.2022 14:11

Пробиштип

Prodavam vrata vlezna so dimenzii 130x205 so nea sleduva brava so po 3 klucevi i mentezi vratite se vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
077892037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам