1 / 5
Polovni gumi za Citroen Dyane, Spacek
По Договор
01.07.2022 15:17

Пробиштип

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

135

Висина:

Останато

Дијаметар:

15

Polovni gumi za Citroen Dyane, Spacek

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078432534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам