1 / 2
Se prodava ovostarnik
1 €
17.08.2021 12:24

Пробиштип

Квадратура:

1111 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ovostarnik so povrsina od 1111m2

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljubisa
Потврден огласувач
076814378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам