Plac vo probistip kalniska naselba
1 €
11.06.2022 08:19

Пробиштип

Квадратура:

620 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kvadrati prevod moze vednas 075867950

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075867950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам