1 / 5
MacBook Pro mid 2012 13" PRODAVAM
1 €
23.06.2022 10:54

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam MacBook Pro mid 2012 odllicno socuvam bez niedna grepka...Mnogu malku koristen Baterija so samo 125 ciklusa

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
076911448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам