1 / 1
Avtomatski bojler germanski,proizvod
1 МКД
1.400 МКД
01.08.2022 18:18

Струга / Струга

Avtomatski bojler germanski proizvod vo opsto ne e staven na rabota samo sto e seden po garazi.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina motor za agregat generator

2200 МКД

Guma so bandas rezervna 16

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам