1 / 8
VINTAGE JVC CX-500ME RADIO CASSETTE AUDIO COLOR TV
210 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 14:05

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

JVC

Производ:

Останато

Големина:

Пониска од 24 cm

Се продава "vintаge" ТВ-Радио-Касетофон уред во исправна состојба.

Каректеристики: 12 cm /4,8" PAL/SECAM East color TV, CCIR B/C/D/I/G/K European multistandard electronic VHF/UHF tuner,
SW: ~6 - 18 MHz, MW and FM radio, AFC, tone control, manual degausing, tape counter, built-in microphone, built-in telescopic antenna or ext. IEC in, accu charger, ext. 12 VDC in, mic. & rem. in, DIN I/O, earphones terminal, beat cut switch.

Контакт 071-592-066

Огласот важи додека активен.

Тиберие

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Tiberie
Потврден огласувач
071592066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам