1 / 8
Polo na delovi
1 €
03.01.2022 14:46

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Tип на делови:

Останато

Polo 1.2 Benzin na delovi
Kolata e kompletna i moze sekoj del da se proba
Moze montiranje na delovite
Prakjam i po kargo
075268264 - Kriva Palanka

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075268264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам