1 / 1
se bara ekran za lg tv 55 inchi
1 €
10.06.2022 15:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

LG

Производ:

4K

Големина:

139 cm (55 inch)

se bara ekran za lg tv 55 inchi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078426007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам