1 / 12
Kamelija Vikendica vonaselba Raca so Pogled na Ezero
65.000 €
09.06.2022 17:43

Охрид / Охрид

Квадратура:

42 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Agemcija za nedviznosti Kamelija prodava Vikendica vo nas.Raca so prekrasen pogled na ezero i gradot.
Vikendicata e 42 m2,dodeka celoto mestoe 530m2.
Uredna dokumentacija.
Poveke informacii na tel
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам