1 / 9
Се продава викендица во Претор | Vikendica Pretor
55.000 €
14.05.2022 17:36

Ресен

Квадратура:

300 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Се продава викендица во Претор.

300 m2 викендица и 2500 m2 дворно место.

Викендицата е со прекрасен поглед на Преспанското Езеро.

За детали ѕвонете на 070 657 843.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ranch T
Потврден огласувач
070657843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам