1 / 7
Se prodava
1 €
26.07.2021 01:07

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

300 m²

Број на соби:

6

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Komplet opremen komercijalen objekt vo
S. Mavrovo
Tel. Za kontakt 078 397 231

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
071230819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам