1 / 2
Се продава мрежа за тенис
150 €
25.07.2021 15:30

Кисела Вода / Скопје

Мрежа за тенис...чувана повеќе од 15 год. Во плакар... се продава 150€..

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Bagz
Потврден огласувач
078414929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам