Rig Asus rx 570
1.800 €
22.07.2021 17:26

Гази Баба / Скопје

Se prodava rig so 6 graficki
Asus rx 570 vo dobra sostojba kopa ergo

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Asus
Потврден огласувач
070930150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам