Plac
2.500 €
20.07.2021 20:46

Пробиштип

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo kalniste kaj otpado 400m2 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

magda
Потврден огласувач
075248810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам