1 / 10
MAN TGL 8.180 euro5 2010 god
2 €
Денес 15:23

Сарај / Скопје

sega uvezen od D
kamionot e vo odlicna sostojba
furgon 7.20 m so rampa mehanicki menjac


Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам