1 / 1
Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна
1 €
Денес 09:14

Битола / Битола

Квадратура:

1100 m²

Deloven prostor
Издаваме совршен деловен простор локација зад бензиска пумпа макпетрол доблеџик
Има голем паркинг , се простира на 1100м

3 спрата , 3 канцелари
Погодно за секаква намена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Xxxx
Потврден огласувач
078312281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам