1 / 3
Производни погони со администрација,магацини и др помошни пр
1 €
19.07.2021 18:07

Пробиштип

Квадратура:

2399 m²

Се издаваат производни погони со администрација, магацини и др помошни простории ул.Цветко Тонев 0 2210 Пробиштип од 2399м2, 600 м2 дворно и паркинг место и 15163м2 зелена површина со два посебни влеза

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

sasha
Потврден огласувач
078344397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам