1 / 3
Novi tv komodi
7.000 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 14:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Комодите се изработени со високо квалитетен материјал со висок сјај. Димензиите и цените се напишани на секој еден модел.
Вршиме достава до сите градови во Македонија.
За нарачка и подетални информации јавете се на телефонскиот број 079373550

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
079373550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам