1 / 8
Tenis - Тенис - Teniski reketi, Spanuvanje na reketi
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2021 12:54

Ѓорче Петров / Скопје

Tenis, teniski reketi
Head Speed MP/PRO Graphene 360+ (2020/2021) нови / половни

Жици за тениски рекети
Pro's Pro
Head

Грип и овергрипови

Шпанирање на тениски рекети со електронско подесување на затегнатост (тежина)

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078981860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам