1 / 1
Chia Ploting servis
1 €
Цената не е фиксна
17.07.2021 07:17

Автокоманда / Скопје

Plotiranje na Chia... Plotirame na vashi ili nashi diskovi... 1 eur plot... Moze plotiranje za pool ili solo. Kapacitet do 500 K32 plota dnevno. Minimum 100 plota order. Za pogolema naracka moznost za dogovor.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Komponenti
Потврден огласувач
071363335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам