1 / 5
Се продава фрижидер - длабоко
1 МКД
31.03.2022 21:05

Пробиштип

Се продава многу малку користен фрижидер - длабоко. Скоро како нов, многу малку користен. Нотарска гаранција 6-месеци. Цена по договор. Инфо на тел: 078-364-298.

Категорија: Останато

Се продава од:

deni
Потврден огласувач
078364298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам