ИЗНАЈМУВАМ СТАН
1 МКД
31.03.2022 21:04

Пробиштип

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ПРОБИШТИП. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ: 078-364-298

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

deni
Потврден огласувач
078364298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам