1 / 7
WILSON NOVI REKETI ZA TENIS "NOVI "
123 МКД
06.11.2021 12:44

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat Novi neotpakuvani reketi za tenis WILSON komplet so futrola vo najloni(neotvoreni) 4500 den.
Pracame po kargo niz cela mk.
Info na viber 070 226-975

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам