1 / 11
RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS
5.500 €
Денес 14:42

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOMANDI NA VOLAN
TEMPOMAT
PARKING SENZORI NAZAD
BANDASI 17KI
CONTINENTAL GUMI
REGISTRIRAN DO 22.07.2022
AVTOMATSKO ZAKL I ZATVARANJE NA RETROVIZORI
PALENJE BEZ KLUC
MOZE ZAMENA ZA MEGANE (3) 2.0 TURBO SO MOJA DOPLATA
KONTAKT:076700455

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vane
Потврден огласувач
076700455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам