1 / 9
Jeep Zastava - Kompanjola - old timer
2.000 €
05.05.2022 01:05

Пробиштип

Марка:

Zastava

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavriran ima diezel masina od Fiat regata, novi gumi i e neregistriran.
Cena za kesh na jeepot: 2000eur
Prodavame i Traktor usus 355, 55ks.
Za podetalni informacij javete se na tel. 070/556-428 (javuvanja do 20h)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам