1 / 12
Reketi za TENIS od poznati Svetski marki Wilson,Head,Babolat
1.234 €
11.11.2022 21:44

Куманово / Куманово

Se prodavaat Reketi za TENIS od poznati svetski marki:WiLSON, HEAD ,BABOLAT, KUEBLER, DUNLOP, K2
REKETITE SE SO Futroli komplet,Ima i topcinja i ranci od istite marki.
Cena od 2000 -3500 denari zavisi od modelot
Pracame po kargo ako treba
Info na viber na 070 226-975

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам