Mining rig RX 580
3.500 €
Цената е фиксна
19.07.2021 16:34

Гази Баба / Скопје

Prodavam mining rig:

Rig so 6 rx580 -185 mh/s (+-5mh/s) 3500€

Rig so 7 rx580 -215 mh/s (+-5mh/s) 4000€

Rig so 8 rx580-245 mh/s (+-5mh/s) 4500€

Rig so 10 rx580 i 2 rx570 (12 vkupno) 375 mh/s 7000€

Bilo koj rig e kompletna masina so komplet maticna, procesor i ram, napojuvanje, konstrukcija i graficki vrzani so rizeri-sve setirano softverski da raboti stabilno, znaci samo stavate vase usb, uklucuvate u struja i kopate.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071446611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам