1 / 5
Викендица со овоштарник
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 00:20

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Се продава викендица на 2 спрата, со овоштарник на вкупна површина од 1400 м2.

Се наоѓа во месноста Тражница, на оддалеченост од околу 1 км од новата Противпожарна Станица (старо Индустриско), катастарска парцела КП 3006/5.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070264514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам