Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 17:23

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

45 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje, so imoten list, voda, struja.
Sashko
070 206 147

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

sasko popovski
Потврден огласувач
2043918070206147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам