1 / 7
Продавам ГОЛФ 5
1 €
Цената не е фиксна
25.09.2022 14:17

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам ГОЛФ 5 1,9тди, 105 коња , 2005 год. црна боја, затемнети стакла, клима, одлично сочуван, регистриран
цена по договор.
070 444 468

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S
Потврден огласувач
071 777 934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам