1 / 5
PASAT 5.5 2.0 BENZIN NA DELOVI
1 €
Денес 10:48

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PADATOT SE PRODAVA NA DELOVI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам