1 / 5
Prodazba na zemjiste
13.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 04:00

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

4722 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam zemjiste vo dolno sonje, blizu dobri dol, lica za kontakt :


-Jovan 072 597 671

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
38972597671
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodazba na plac

30 €

Iznajmuvanje kukja

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам